Ponúkame stabilnú, zaujímavú prácu, vhodnú aj pre ženy - Operátor/ka výroby. Rožňava, Moldava, Turňa nad Bodvou - pozor!

11.10.2019 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veľká Ida
Košický kraj
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 EUR
+ mesačný bonusový systém aj počas skúšobnej doby + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 25

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výroba snímacích systémov
- balenie a označovanie hotových výrobkov
- kontrolovanie kvality
- dodržiavanie pokynov nadriadených
- práca na 3 zmeny

Iné výhody:

- jednoduchá a nenáročná práca vhodná pre ženy
- mesačný bonusový systém UŽ V SKUŠOBNEJ DOBE
- zmenové príplatky nad rámec zákona
- voľné víkendy
- PREPLÁCANIE cestovných náhrad vo výške 50% EUROBUS (Prímestská doprava )
- stravovanie priamo v závode, STRAVNÉ LÍSTKY za každú odpracovanú zmenu
- interný zaškoľovací proces
- zabezpečenie OOPP

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko, s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- jemná motorika
- manuálna zručnosť
- zmysel pre detail a trpezlivosť
- zodpovednosť