#TsmeMy

    Manažér tímu Telekom predajne Bratislava

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    OC EUROVEA

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    AKÁ PRÁCA NA VÁS ČAKÁ
    Úlohou manažéra tímu je poznať svoj tím, vedieť svojich ľudí inšpirovať a ak treba, tak aj povedať "takto nie", "takto áno". Budete zodpovedný za to, aby Vaši predajcovia predávali čo najlepšie. Kto by nechcel mať najlepší tím v regióne?! A jasné, budete riadiť svoje "kráľovstvo" (Telekom predajňu) po každej stránke.

    Pozíciu obsadzujeme na zástup počas MD/RD.

    MZDA: Od 1.000 € brutto (finálnu základnú mzdu nastavíme podľa skúseností a seniority vybratého kandidáta) + variabilná zložka. Po zaučení a na základe rozhodnutia zamestnávateľa možnosť dosiahnuť priemerný príjem vo výške 2.000 € brutto mesačne, ale aj viac - v závislosti od dosiahnutých predajných výsledkov predajne (obsahuje základnú zložku a variabilnú zložku mzdy).

    ČO PONÚKAME:
    • Garancia provízie bez stropu: koľko zarobíte, toľko vám vyplatíme, neexistuje maximálny limit.
    • Služobný mobilný telefón podľa vlastného výberu a k tomu "vytuningovaný" paušál s 10 GB dátami, 50€ na spotrebu navyše a Deezrom zadarmo.
    • Magio TV zadarmo; Magio Internet, pevná linka, alebo aj Magenta Smart Home so zamestnaneckou zľavou.
    • 50%-ná zľava na paušály ANO a HW aj pre blízkych s možnosťou testovať produkty úplne zadarmo.
    • Rôzne eventy pre najlepších predajcov a vedúcich tímov: na jeseň boli top vedúci tímu v Taliansku, na jar v Thajsku. Teraz na jeseň sa pocestuje na Maltu.
    • Stravné lístky v hodnote 4,5 € plne hradené zamestnávateľom aj v prípade čerpania dovolenky alebo PN zamestnanca.
    • Príspevok zamestnávateľa na váš dôchodok možný až 20 € mesačne.
    • Zľavy u našich partnerov na tovar alebo služby, ktoré ponúkajú (napr. MultiSport karta, rôzne obchody, poistenia, ale aj nadštandardná zdravotná starostlivosť v ProCare klinikách).
    • Tréningy a školenia vám umožnia vypracovať sa na lídra.
    • Moderné, čisté a príjemné pracovné prostredie.
    • Mladý kolektív, tímový duch a super partia.
    • Pomoc v nepriaznivej životnej situácii formou peňažnej výpomoci.

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1.000€ + var. zložka, možnosť dosiahnuť príjem aj 2.000€

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    ČO BUDETE POTREBOVAŤ KU SVOJEJ PRÁCI?
    Výbava nášho vedúceho zahŕňa predovšetkým: obchodného ducha (budete udávať smer ostatným), charizmu prirodzeného vodcu (vedieť motivovať tím, rozvíjať ho), manažérske zručnosti (vedieť nastaviť a upratať procesy, zabezpečiť plynulý chod prevádzky, dodržiavať poriadok a dizajn manuál). Samozrejme je potrebná aj príkladná zákaznícka orientácia.
    ĎALŠIE POŽIADAVKY:
    - znalosti techník predaja,
    - relevantné skúsenosti z oblasti predaja,
    - prax v riadiacej pozícii min. 2 roky,
    - skúsenosť a schopnosť práce s PC (CRM systém a aplikácie).

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!