IT Administrátor (Ref. č.: PR/021730)

16.09.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Databázový analytik, IT analytik, IT architekt, IT/Technical Support Specialist, IT tester, Servisný inžinier, Správca informačného systému, Správca počítačovej siete, Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2000EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Administrácia IT infraštruktúry
- Zodpovednosť za zálohovanie a obnovu dát
- Zodpovednosť za správu licencií a evidenciu techniky
- Podpora uživateľov v oblasti kancelárií a výroby
- Monitoring IT infraštruktúry a preventívna údržba
- Komunikácia s užívateľmi a externými partnermi

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

- Prax minimálne 2 roky na obdobnej pozícii
- Výborná znalosť OS Windows 7 a 10 a MS Office na administrátorskej úrovni
- Dobrá znalosť (SQL, LAN/LAW, WMS, JIT..)
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Vodičský preukaz
- Technické myslenie a ochota vzdelávať sa
- Zodpovednosť a samostatnosť