Špecialista/-ka pre verejné obstarávanie

16.09.2019 Union zdravotná poisťovňa a.s.
Miesto práce: Karadžičova 10
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000
od 1000€ brutto (závisí od skúseností kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • vyhodnocovať potenciálne oznámenia o verejnom obstarávaní a spracúvať ponuky do nich
  • a dennej báze sledovať vestník verejného obstarávania, aktívne vyhľadávať oznámenia o verejnom obstarávaní, zisťovať zapojené konkurenčné spoločnosti
  • vyhodnocovať oznámenia, ktoré sú v záujme spoločnosti a úspešnosť ponúk v zmysle interných postupov
  • zabezpečiť a preštudovať podklady k verejnému obstarávaniu, pripraviť ponuky a zodpovedať za ich odovzdanie podľa súťažných podkladov
  • spracúvať požiadavky od sprostredkovateľov poistenia v zmysle interných noriem, smerníc a procesov
  • vyhotovovať poistné zmluvy, dodatky a iné dokumenty v rámci kompetencií oddelenia podpory externého predaja / úseku externého predaja
  • poskytovať informácie sprostredkovateľom poistenia a spolupracovať so špecialistami pre kľúčových zákazníkov

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme aj príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Iné výhody:

  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu, skrátený pracovný čas každý deň o 15 minút. Umožňujeme pracovať z domu, tzv. home office. Poskytujeme dovolenku naviac pre lojálnych zamestnancov. Myslíme tiež aj na osamelých rodičov, tehotné kolegyne, ale i na rodičov prváčikov, ktorým poskytujeme pracovné voľno.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity (napríklad hradíme účastnícky poplatok na niektorých podujatiach).
  • a v neposlednom rade je tu možnosť využiť zľavy na produkty Union poisťovne.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

  • efektívna komunikácia
  • proklientska orientácia
  • spolupráca
  • orientácia na riešenie a výsledok
  • schopnosť pracovať pod tlakom
  • analytické myslenie

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa!

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zahraničnou verejnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Vznikla na základe rozhodnutia Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou SR zo dňa 13. 2. 2006, ktorý udelil spoločnosti Eureko B. V. licenciu na poskytovanie verejného zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a. s. je rovnako ako jej sesterská spoločnosť Union poisťovňa, a. s. členom silnej eúrópskej poisťovacej skupiny Eureko B.V. so sídlom v Holandsku. Eureko je lídrom na trhu zdravotného poistenia v Holandsku, Grécku a na ďalších rozvíjajúcich sa trhoch v strednej a vo východnej Európy.

Oblasť pôsobenia:

Povinné sociálne zabezpečenie

Adresa:

Union zdravotná poisťovňa a.s.
Karadžičova 10
Bratislava
Slovenská republika
www.union.sk

Kontaktné údaje:

Katarína Rolfesová