Špecialista/-ka elektronickej podpory predaja

17.09.2019 Union zdravotná poisťovňa a.s.
Miesto práce: Karadžičova 10
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Zákaznícka podpora; Finančný kontrolór, Špecialista reportingu
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200
od 1200€ brutto + variabilna odmena
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup a príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Aktuálne hľadáme novú posilu na pozíciu Špecialista/-ka elektronickej podpory obchodu.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • Administrácia, správa a distribúcia zmluvnej dokumentácie súvisiacej s nástupom, zmenou a ukončením zmluvných vzťahov
  • Administrácia predajného portálu
  • Zadávanie, autorizácia a aktualizácia údajov v interných systémoch a následná kontrola na register Národnej banky
  • Prebratie zodpovednosti za správu zmlúv o obchodnom zastúpení so sprostredkovateľmi poistenia
  • Vytvárať a analyzovať podklady na vyplatenie odmien za obchodnú činnosť pre všetky distribučné kanály spoločnosti
  • Spracovávanie transferov klientskych zmlúv,
  • Analyzovanie výsledkov za obchodnú činnosť a reporting

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, voľnosť v práci a samozrejme aj príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Pozícia sa obsadzuje na dobu určitú - zástup počas trvania MD/RD.

Iné výhody:

  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu, skrátený pracovný čas každý deň o 15 minút. Umožňujeme pracovať z domu, tzv. home office. Poskytujeme dovolenku naviac pre lojálnych zamestnancov. Myslíme tiež aj na osamelých rodičov, tehotné kolegyne, ale i na rodičov prváčikov, ktorým poskytujeme pracovné voľno.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity (napríklad hradíme účastnícky poplatok na niektorých podujatiach).
  • a v neposlednom rade je tu možnosť využiť zľavy na produkty Union poisťovne.

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Áno

  • počet rokov praxe: min. 2 roky v oblasti finančného trhu
  • všeobecný prehľad v oblasti poisťovníctva / finančného trhu
  • orientácia na detail, proklientska orientácia, tímová práca
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Microsoft Excel – pokročilý (kontingenčné tabuľky, funkcie napr.: if, vlookup)
  • Microsoft Word – pokročilý
  • HTML - výhodou
  • Qliksense - výhodou
  • SQL - výhodou

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti:

    Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zahraničnou verejnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Vznikla na základe rozhodnutia Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou SR zo dňa 13. 2. 2006, ktorý udelil spoločnosti Eureko B. V. licenciu na poskytovanie verejného zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a. s. je rovnako ako jej sesterská spoločnosť Union poisťovňa, a. s. členom silnej eúrópskej poisťovacej skupiny Eureko B.V. so sídlom v Holandsku. Eureko je lídrom na trhu zdravotného poistenia v Holandsku, Grécku a na ďalších rozvíjajúcich sa trhoch v strednej a vo východnej Európy.

    Oblasť pôsobenia:

    Povinné sociálne zabezpečenie

    Adresa:

    Union zdravotná poisťovňa a.s.
    Karadžičova 10
    Bratislava
    Slovenská republika
    www.union.sk

    Kontaktné údaje:

    Katarína Rolfesová