Prevádzkový elektrikár

11.09.2019 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Dunajská Streda
Gabčíkovo
Stupeň 1
93005

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,6 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- 5 dní dovolenky navyše.
- Kvartálne osobné ohodnotenie.
- Dlhodobo stabilná pozícia.
- Stravné v hodnote 4€ hradené do výšky 2,94€ zamestnávateľom.
- Príspevok na rekreáciu zamestnancov.
- Príspevok zo sociálneho fondu.
- Doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnávateľ prispeje 3% z vymeriavacieho základu zamestnanca.
- Náhrada príjmu pri dočasnej práceneschopnosti zamestnanca – za prvých 10 dní 60% denného vymeriavacieho základu zamestnanca.
- Jubilantské odmeny za odpracované roky.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,60 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaStavebníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
- Odpojenie a vybratie trojpólového odpojovača s uzemňovacími nožmi a vzduchovým pohonom zo skrine, vyčistenie odpojovača a výmena poškodených dielov, vyskúšanie funkcie odpojovača a umiestnenie do skrine, zapojenie odpojovača.
- Opravy revízie prenosného náradia.
- Sústavná kontrola stavu a chodu el. strojov a zariadení.
- Kontrola a oprava dielčích častí transformátorov.
- Vykonávanie montážnych a údržbárskych prác.
- Zriadenie a prevádzkovanie stanovišťa mobilnej čerpacej techniky.
- Odstraňovanie závad z revízií.
- Vedenie evidencie z prenosných elektrických zariadení.
- Kontrola a oprava spínačov.
- Opravy jednotlivých systémov elektrických rozvodov a diaľkovo ovládaných zariadení.
- Kontrola a oprava snímačov.
- Zabezpečenie opráv elektrických zariadení vo "VN" a "NN".
- Vykonávanie elektroinštalačných prác na napätí do 1000 V a opravy bleskozvodov.
- Zhotovovanie dočasných prípojok zariadení staveniska.
- Obsluha transformačnej stanice o celkovom rozsahu do 50 kobiek VN.
- Lokalizuje poruchy na všetkých elektrotechnologických a elektrostavebných zariadeniach a systémoch PLK /plavebné komory/ GA, BPVH GA a na vonkajších objektoch.
- Zabezpečuje rýchle a efektívne odstránenie porúch na elektrických zariadeniach a svojou odbornou znalosťou pomáha aj ostatným elektrikárom strediska pri tejto činnosti.
- Odstraňuje poruchy v dodávateľmi určenom rozsahu a podľa možnosti.
- Vykonáva údržbu na elektrických zariadeniach.
- Vykonáva manipulácie na rozvodných zariadeniach.
- vykonáva úlohy prevádzkového elektrikára.
- Vykonáva nastavenie zariadení na meranie polôh, hladín a pod. podľa pokynov výrobcu a návodu k predmetným zariadeniam.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnická výroba

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov

Ďalšie požiadavky:

- odborná spôsobilosť podľa § 22
- práca vo výške
- odborná aj fyzická zdatnosť
- práca v nočných hodinách
- výkon práce v nepretržitej dvojzmennej prevádzke resp. kombinovaná pracovná doba
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie stavebných a technologických zariadení

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
Radničné námestie 8
96955 Banská Štiavnica
Slovensko
Tel: 0260292311