Práca, ktorá Ťa posunie, s možnosťou karierného rastu

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Malacky

Pozícia / odvetvie

Montážnik, Robotník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výroba strešných skiel pre automobilový priemysel, montáž jednotlivých komponentov v rámci strešných skiel. Pracuje sa v pracovnom priestore t.j. každý má svoj pracovný stôl, kde vykonáva pracovnú činnosť. Práca je podriadená taktu

Ponúkaný plat

800 - 1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

operátor 4,69 € / brutto/ hod prvých 12. mesiacov, potom 4,84€/brutto/ hod
bonus za dosiahnutý objem výroby vo výške 40,- EUR mesačne, bonus za kvalitu vo výške 40,- EUR mesačne, bonus za BOZP a 5S vo výške 10,- EUR mesačne, polyvalencia vo výške 33,-EUR mesačne, Poobedný príplatok 0,25€/ brutto / hod, nočný príplatok 1,333€/brutto/ hod, sobota príplatok 1,667€/brutto/ hod., Nedeľa príplatok 3,333€/brutto/ hod., Štátny sviatok + 100% z priemernej mzdy, Nadčas + 25% z priemernej mzdy

Benefity a ďalšie výhody

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?

 pracovná zmluva

 BEZPLATNÁ právna poradňa

 BEZÚROČNÉ MIKRO-pôžičky

 zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok

 sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov

 teambuildingové aktivity pre zamestnancov

 pomoc pri riešení exekúcií

 možnosť čerpanie záloh

 celodenná starostlivosť koordinátorom

 zabezpečené ubytovanie a doprava

Termín nástupu do práce

od 18.1.2020

Termín ukončenia výberového konania

18.2.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno