Zarob si ešte pred začiatkom školy 570 € !!! Dokladanie tovaru v obchodnom reťazci

24.08.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dunajská Streda
okres Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,8 EUR/hod.
3,80 €/hod + 0,20 €/hod dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívne ponúkanie školských a kancelárskych potrieb
- dokladanie tovaru do regálov

TERMÍN brigády: 24.8. - 8.9.2019 - okrem sviatkov (29.8.a 1.9.2019)

PRACOVNÁ DOBA:
PO - PIA 12.00 - 19.00 30 min prestávka
SO 8.00 - 18.00 (prestávka 12:00 - 13:00)
NE 8.00 - 18.00 (prestávka 12:00 - 13:00)

MZDA:
- základná mzda: 3,80 €/hod
+ 0,20 €/hod dochádzkový bonus pri odpracovaní všetkých dohodnutých zmien

POŽIADAVKY na uchádzačov:
- komunikatívnosť, orientácia na zákazníkov, ochota pomôcť, prijemne vystupovanie

K práci je potrebný platný ZDRAVOTNÝ PREUKAZ PRACOVNÍKA V POTRAVINÁRSTVE!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno