Poď si zajazdiť na VZV a NZV do Svätého Jura :) Práca v sklade (Ref. č.: PR/021723)

13.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Svätý Jur
okres Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 € brutto + 150 € prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Vlastníš oprávnenia na VZV a NZV?
* Vieš čo všetko zvládne za teba skener??
* Vykládku a nakládku kamiónu považuješ za malinu?
* Zvládneš rýchlo a efektívne pripraviť tovar na expedíciu?
* Hľadáš prácu kde môžeš zapojiť aj svaly?
* Ak sú tvoje odpovede na tieto otázky pozitívne, tak neváhaj a pošli svoj životopis.

Iné výhody:

* 150 € prémie na základe splnenia plánu;
* vianočný plat;

Informácie pre uchádzača:

* pracovná doba: PO-PI;
* práca na 2 zmeny (6:30 - 14:30 / 12:00 - 20:00);

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

* oprávnenie na VZV a NZV;
* trestná bezúhonnosť;
* zodpovednosť a spoľahlivosť;