Práca pre Mechanikov/Údržbárov (Ref. č.: PR/021716)

13.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Služby, Strojárstvo, technika a rozvoj; Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): od 650€ brutto, v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Starostlivosť o stroje, zariadenia a výrobné linky
* Hľadanie optimálneho riešenia pre vzniknuté technické problémy
* Vykonávať preventívnu a korektívnu údržbu
* Vykonávať odstraňovanie mechanických porúch na výrobných zariadeniach
* Práca na moderných polygrafických technológiách
* Spolupracovať na projektoch

Iné výhody:

* Nadštandardná zdravotná starostlivosť,
* Ambulantná kúpeľná liečba,
* Odmeny pri životných a pracovných jubileách,
* Návšteva kultúrnych podujatí,
* Využívanie športových zariadení

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

* Stredoškolské vzdelanie technického smeru ( mechanika, technika, strojarina)