Vedúci Skladu (Ref. č.: PR/021724)

16.09.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Obchod, Vrcholový manažment; Koordinátor, Vedúci prevádzky, vedúci predajne, Vedúci skladu
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1600EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Riadenie skladových procesov (príjem, uskladnenie, výdaj, prebaľovanie, nákup obalového materiálu)
- Vedenie, riadenie, organizovanie a motivácia pracovníkov skladu
- Kontrola a dodržiavanie pracovných postupov a procesov
- Vedenie a vyhodnocovanie inventúr
- Optimálne využívanie technického vybavenia skladu
- Komunikácia so zákazníkmi a ďalšími oddeleniami spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- 3 roky praxe na obdobnej pozícii
- znalosť skladovej a dopravnej logistiky (crossdock, multi-client)
- znalosť logistických procesov a riadenia prevádzky
- skúsenosti s vedením väčšieho tímu ľudí
- komunikatívna znalosť anglického alebo maďarského jazyka
- vodičský preukaz sk. B
- používateľ MS Office (Excell, Word)