Manažér obchodnej skupiny

13.08.2019 Mgr. Dušan Mikloš

Miesto práce: Košický kraj, Prešovský kraj; okres Humenné, okres Michalovce, okres Trebišov; Veľké Kapušany
Typ pracovnej ponuky: Finančný manažér, Obchodný manažér, Personálny manažér, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Možná dohoda v závislosti od skúseností v poisťovníctve/bankovníctve.

Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Budovanie vlastného tímu obchodníkov za podpory firmy.

Zodpovednosť za plnenie obchodného a personálneho plánu.

Aktívna práca s tímom a jeho motivácia.

Iné výhody:

Komplexné poradenstvo pre klienta (aj možnosti hypoték, úverov, dss, DAS)

Kvartálne/ mesačné odmeny a ročné odmeny.

Nefinančné benefity (zájazdy, technika...)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie