Klientsky špecialista / Finančný konzultant

12.02.2020 Mgr. Dušan Mikloš

Miesto práce: Humenné, okres Michalovce; Sečovce, Veľké Kapušany, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Hypotekárny poradca, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 400 - 2500 EUR
Podpora fixným bonusom až do 6 mesiacov + provízie.

V závislosti od skúseností je možná dohoda platových podmienok.

Kvartálne bonusy.

Ročné bonusy až do 3000€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Starostlivosť o nových i existujúcich klientov (všetky aktivity prebiehajú za prítomnosti skúseného manažéra).

Prezentácia produktového portfólia spoločnosti.

Vzdelávanie sa v oblasti financií a obchodu.

Iné výhody:

Pre skúsených obchodníkov je pripravená databáza exist. klientov pri nástupe, pre ľudí bez skúseností po skúšobnej dobe.

Školenia sú hradené spoločnosťou.

Pre ambicióznych obchodníkov je okrem motivačného odmeňovania pripravený aj kariérny rast (manažér, riaditeľ).

Nefinančné benefity (konferencie, zájazdy, ocenenia).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno