Klientský špecialista

13.08.2019 Mgr. Dušan Mikloš

Miesto práce: Košický kraj, Prešovský kraj; okres Humenné, okres Michalovce, okres Trebišov
Typ pracovnej ponuky: Hypotekárny poradca, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1000 EUR
Možná je dohoda podmienok odmeňovania v závislosti od skúseností.

Kvartálne bonusy (odmeny) do výšky 1666€.

Ročné bonusy do výšky 4000€.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Starostlivosť o nových i existujúcich klientov. ( všetky aktivity prebiehajú za prítomnosti skúseného manažéra)

Administratívna práca v kancelárii.

Vzdelávanie sa v oblasti poisťovníctva a bankovníctva.

Iné výhody:

Podpora pri kariérnom raste - manažér/riaditeľ.

Školenia sú hradené spoločnosťou.

Nefinančné benefity ( elektronika, zájazdy, ocenenia)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno