Supervisor

29.08.2019 Brueckner Slovakia, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Topoľčany
Topoľčany
Priemyselná ulica 4873
95501

Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti,
- dobré finančné ohodnotenie,
- možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie,
- pravidelné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia,
- sociálny program (vstupenky na kultúrne podujatia, voľné vstupy na masáže a do fitnesscentra,rekreačné poukazy... ).

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
950 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
plánovanie, koordinácia a kontrola priebehu montáže po celom svete
- dozor nad montážnym personálom počas montáže
- montáž dielcov a komponentov, kontrola funkčnosti a úplnosti montážnych dielcov
- realizácia servisu a opráv podľa potreby a požiadaviek
- spolupráca pri internej mechanickej montáži

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Stredné odborné vzdelanie v odbore odborná škola - strojárstvo
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Vyššie odborné vzdelanie v odbore strojárstvo

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • tímová práca
  • vedenie ľudí

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

-ochota pracovať na montážach v zahraničí
-samostatný, zodpovedný prístup k práci, angažovanosť, komunikatívnosť, schopnosť presadiť sa, predpoklady pre tímovú prácu

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť