Mechanik pletiarenských a textilných strojov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Svit
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1050 EUR
    Základná hodinová mzda uvedená v zmluve: 4,74€/hod. + 130€ variabilná zložka s dochádzkovým bonusom + cca 150€ príplatky za nočné, víkendové zmeny a nadčasy.

    Spolu až do 1 050€/mesačne brutto.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 23.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Upleť si svoju budúcnosť s FALKE!

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca na údržbe strojov a zariadení je aj koníčkom. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Náplň práce:
- Servis, údržba pletacích strojov.
- Monitorovanie mechanickej funkčnosti a technická obsluha 40 - 60 pletacích strojov v kooperácii s troma operátormi pletacích strojov.
- Predchádzanie poruchám, identifikovanie príčín problémov a ich následná oprava.
- Údržba, preventívna údržba a pravidelná kontrola strojov po mechanickej stránke.
- Práca s novými technológiami: stroje riadené softwarmi, automatické pletacie stroje...
- Vedenie záznamov o údržbe.
- Čistenie a nastavovanie určených častí strojov.
- Dohľad nad kvalitou.
- Odborný priestor podieľať sa na vývoji a zlepšovaní procesov.

Práca je na zmenovej prevádzke – 4 zmenná (2 dni ráno 5:50-13:50, 2 dni poobede 13:50-21:50, 2 dni v noci 21:50-5:50 a 2 dni voľno). Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Benefity a ďalšie výhody:

-Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Dochádzkový bonus.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Stravné lístky za každý pracovný deň.
- Neustály proces vzdelávania na danej pozícii.
- Možnosť stáže v materskej spoločnosti FALKE KGaA v Nemecku.
- Možnosť zaškolenia v dodávateľských spoločnostiach v Taliansku.
- Technologicky moderné zázemie.
- Priama komunikácia s výrobným manažérom.
- Flexibilita prác.
- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Príspevok na čerstvú varenú stravu do závodnej jedálne.
- Možnosť výberu stravné lístky - lístky do jedálne.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
- Voľné 2 dni v týždni.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Informácie pre uchádzača:

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak máte skutočný záujem.

Pre potvrdenie na úrad práce, nás prosím kontaktujte priamo.

Všeobecne požadované znalosti:

Výhodou je vzdelanie v odbore: Mechanik, strojárstvo, mechatronika/pozícia má vlastný zaúčací program.

Prax pri nastavovaní a údržbe elektronických, ako aj poloautomatických strojov, prístrojov a zariadení VÝHODOU!
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno