Hypotekárny špecialista pre pobočku banky - komunikácia iba po telefóne!

15.10.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Hypotekárny poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
800 € brutto + provízny systém + príplatky
Termín nástupu do práce: od 1.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre pobočku banky v Nitre hľadáme komunikatívneho a dynamického človeka, ktorého hlavnou náplňou práce bude telefonický kontakt s klientmi. Ďalšia náplň práce:
- ponúkať hypotekárne úvery a poskytovaťe kompletné služby klientovm banky
- plniť obchodný plán v oblasti hypotekárnych úverov, ako aj na ďalších produktov banky.
- byť iniciatívny v plnení plánu a prinášať nové nápady
- profitovať z motivujúceho odmeňovacieho systému, postaveného na províznej časti
- motivovať sa na základe dosiahnutých výsledkov
- vzdelávať sa a odborne rásť
- poskytovať poradenstvo v oblasti financií
- starostlivosť o existujúcich klientov

Iné výhody:

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Možnosť kariérneho postupu
· Odborný a osobnostný rozvoj
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch banky
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Dovolenka nad rámec
· Flexibilný pracovný čas
·160 € príspevok na cafetériu
· Stravné lístky za každý odpracovaný deň

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

prechádzajúce skúsenosti s predajom hypotekárnych úverov, prácou s financiami, prípadne prácou realitného makléra PODMIENKA!
komunikatívnosť
príjemné vystupovanie
chuť učiť sa nové veci
predajné schopnosti
ľudský prístup