Referent

02.09.2019 Obec Svätý Kríž

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Liptovský Mikuláš
Svätý Kríž
Svätý Kríž 152
03211

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Štátna správaSamospráva

Náplň (druh) práce
• Komplexné zabezpečovanie činnosti podateľne, vedenie podacieho denníka obecného úradu (otváranie a preberanie listových zásielok, následné zaevidovanie a odovzdanie starostovi),
• zabezpečenie informačnej, organizačnej a evidenčnej práce sekretariátu,
• spracovanie prehľadov, výkazov a štatistík,
• príprava podkladov na rozhodovanie o poskytnutí sociálnej služby - opatrovateľskej služby na území obce,
• spracovanie agendy SHR,
• spracovanie projektov podľa výziev jednotlivých ministerstiev na podanie žiadosti pre získanie finančných prostriedkov zo štrukturálnych fondov Európskej únie,
• vykonávanie agendy na úseku školstva,
• zabezpečuje agendu s Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny pri spracovaní podkladov k dotáciam na stravné pre žiakov ZŠ s MŠ Svätý Kríž,
• osvedčovanie listín a podpisov,
• vykonávanie odborných administratívnych prác,
• zabezpečenie a dopĺňanie web stránky obce,
• vedenie evidencie dohodnutých konaní,
• zabezpečenie odbornej agendy spojenú so sprístupňovaním informácií,
• vykonávanie správy na úseku stavebného poriadku na úseku obce,
• príprava podkladov ohláseniam k drobným stavbám a stavebným úpravám,
• spracovanie agendy súvisiacej so správnymi poplatkami na úrovni obce (vydávanie záväzných stanovísk, rozhodnutí, oznámení),
• vedenie zápisníc OZ, kompletné spracovanie zasadnutí OZ.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

komunikácia (jednanie s ľudmi)
analyzovanie a riešenie problémov
finančná a ekonomická gramotnosť
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa
organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti)
samostatnosť