PHP Programátor (senior)

28.09.2019 TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Dúbravka
Drobného 29
84407

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- káva na pracovisku zadarmo
- športové aktivity (napr. firemný futsalový tím - www.futsalbratislava.sk/2018/2ba, bedminton, voľné vstupy do Golemu)
- školenia/kurzy
- firemné podujatia (napr. športové hry, vianočný večierok)
- jeden deň dovolenky navyše (riaditeľské voľno)
- finančné odmeny za kvalitne splnené úlohy
- v prípade obojstrannej spokojnosti pracovný pomer na neurčitý čas, perspektíva stabilnej práce

Uvedená mzda je minimálna, skutočné mzdové ohodnotenie sa odvíja od skúseností uchádzača

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobné pohovory

Náplň (druh) práce
Hľadáme PHP programátora, ktorý popri programovaní zvláda aj základy DevOps a systémovej správy.

Čo sa od uchádzača očakáva:
* bude zodpovedný za vývoj PHP aplikácií určených pre národné a medzinárodné projekty
* spolupodieľať sa na tvorbe softvérovej architektúry, automatizovaných build procesov, test scenárií
* vývoj nových funkcionlít pre existujúce webové portály (Symfony)
* kooperácia s agilným vývojovým tímom a používanie best practices (napr. SOLID princípy, design patterns a vzájomné code reviews)
* účasť na priebežných samovzdelávacích aktivitách, ktoré umožnia ďalšie rozvíjanie know how našej spoločnosti

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:15

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Informatika a výpočtová technika

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • informačná gramotnosť
  • technická gramotnosť
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • PHP - vysoká
  • HTML - vysoká
  • MySQL - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • cieľavedomosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • technický talent
  • pozornosť