Poradca na telefóne pre pobočku banky v Nitre - nástup od septembra!

12.09.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
od 700 € brutto v závislosti od skúsenosti + variabilná zložka mzdy + príplatky
Termín nástupu do práce: od 1.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre jednu z najinovatívnejších bánk na Slovensku hľadáme komunikatívnych poradcov na telefóne.

Hlavná náplň práce:
- aktívne telefonicky oslovovať existujúcich a potenciálnych klientov banky
- poskytovanie informácií v oblasti bankových produktov a služieb
- podpora klientov a komunikácia s nimi na dennej báze
- plnenie obchodného plánu
- odborné a osobnostné vzdelávanie
- vyhľadávanie nových klientov a predajných príležitostí
- efektívne riešenie problémov klientov
- aktívny predaj produktov a služieb banky

Iné výhody:

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Možnosť kariérneho postupu
· Odborný a osobnostný rozvoj
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch banky
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Dovolenka nad rámec
· Flexibilný pracovný čas
·160 € príspevok na cafetériu
· Stravné lístky za každý odpracovaný deň

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

komunikatívnosť
predajné schopnosti
skúsenosť s podobnou pozíciou VÝHODOU
flexibilita
ochota pracovať na viacero zmien vždy 8 hodín denne
orientácia na klienta