Vedúci tímu podpory biznis predaja

19.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nitrra
okres Nitra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Na Úsek back office a podpory B2B v Nitre hľadáme nového vedúceho tímu, ktorý sa chopí výzvy a bude zodpovedný za :
- riadenie zamestnancov daného tímu,
- zabezpečovanie a implementáciu cieľov vo zverenej oblasti,
- navrhovanie a implementáciu riešenia pre zvýšenie efektívnosti práce v oblasti podpory pre biznis zákazníkov,
- za pravidelný monitoring a analýzu zákazníckych objednávok/požiadaviek/hovorov, riešenie iných typov súvisiacich úloh/aktivít a využitie kapacít,
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky prostredníctvom riadenia a monitorovania výkonu, kvality a produktivity,
- zadávanie a vyhodnocovanie cieľov zamestnancov, za ich plnenie a identifikovanie rozvojových potrieb pridelených zamestnancov,
- realizáciu výberu nových zamestnancov do tímu.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
od 1000 eur brutto + 40 % variabilná zložka mzdy
Termín nástupu do práce:
1.10.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Od vhodného kandidáta očakávame :
- komunikačné, negociačné, prezentačné, organizačné zručnosti,
- manažérske zručnosti, potenciál na riadenie a motiváciu tímu,
- prirodzená autorita, schopnosť presadiť si svoj názor, schopnosť realizovať rozhodnutia,
- zákaznícka orientácia,
- orientácia na výsledky/ orientácia na cieľ,
- koncepčné myslenie, zodpovednosť.
- skúsenosti v oblasti starostlivosti o biznis zákazníkov,
- skúsenosti s riadením tímu min. 1 rok,
- znalosť interných pracovných postupov, databáz, znalosť produktov a služieb spoločnosti výhodou,
- znalosť CRM systémov.