#TsmeMy

    Vedúci tímu podpory biznis predaja

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Nitra
    Nitrra

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Na Úsek back office a podpory B2B v Nitre hľadáme nového vedúceho tímu, ktorý sa chopí výzvy a bude zodpovedný za :
    - riadenie zamestnancov daného tímu,
    - zabezpečovanie a implementáciu cieľov vo zverenej oblasti,
    - navrhovanie a implementáciu riešenia pre zvýšenie efektívnosti práce v oblasti podpory pre biznis zákazníkov,
    - za pravidelný monitoring a analýzu zákazníckych objednávok/požiadaviek/hovorov, riešenie iných typov súvisiacich úloh/aktivít a využitie kapacít,
    - zabezpečenie plynulého chodu prevádzky prostredníctvom riadenia a monitorovania výkonu, kvality a produktivity,
    - zadávanie a vyhodnocovanie cieľov zamestnancov, za ich plnenie a identifikovanie rozvojových potrieb pridelených zamestnancov,
    - realizáciu výberu nových zamestnancov do tímu.

    Ponúkaný plat

    1000 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1000 eur brutto + 40 % variabilná zložka mzdy

    Termín nástupu do práce

    1.10.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Od vhodného kandidáta očakávame :
    - komunikačné, negociačné, prezentačné, organizačné zručnosti,
    - manažérske zručnosti, potenciál na riadenie a motiváciu tímu,
    - prirodzená autorita, schopnosť presadiť si svoj názor, schopnosť realizovať rozhodnutia,
    - zákaznícka orientácia,
    - orientácia na výsledky/ orientácia na cieľ,
    - koncepčné myslenie, zodpovednosť.
    - skúsenosti v oblasti starostlivosti o biznis zákazníkov,
    - skúsenosti s riadením tímu min. 1 rok,
    - znalosť interných pracovných postupov, databáz, znalosť produktov a služieb spoločnosti výhodou,
    - znalosť CRM systémov.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!