ČSOB

Poistný matematik (aktuár) - senior pre ČSOB Poisťovňa

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Zodpovedá za aktualizáciu, správu a dokumentáciu poistno-matematických modelov pre kalkuláciu technických rezerv
*Vykonáva aktivity zabezpečujúce vhodnosť, úplnosť a presnosť údajov použitých pri výpočte technických rezerv
*Zabezpečuje podporu pri tvorbe a inovácii produktov
*Vykonáva kalkulácie štatistických parametrov, prehľad o predpokladanej ziskovosti produktov a projekciu finančných tokov
*Vytvára externé a interné výkazy
*Zabezpečuje podporu pre aktuársku funkciu

Upresnenie platových podmienok

od 1700 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 700 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-NS

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

* Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odobore poisťovníctvo, poistná matematika - napríklad:
*  Pravdepodobnosť a matematická štatistika; Fakulta matematiky, fyziky a informatiky Univerzita Komenského
* Aktuárstvo; Fakulta hospodárskej informatiky Ekonomická univerzita
*Minimálne 3-ročné skúsenosti na pozícií poistného matematika
*Znalosť MS Office, SQL
*Skúsenosti s aktuárskym softvérom Prophet
*Angličtina minimálne na pokročilej úrovni (slovom aj písmom)
*Analytické myslenie, samostatnosť, schopnosť práce v tíme, flexibilita

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie