Pracovník v autopožičovni

23.08.2019 ABRIX int. s.r.o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Termín ukončenia výberového konania: 21.8.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

príprava vozidiel, odovzdávanie a preberanie vozidiel

Iné výhody:

mladý a dobrý kolektív, množstvo zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Autopožičovňa

Oblasť pôsobenia:

Prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel

Adresa:

ABRIX int. s.r.o.
Kryštáľová 16/B
Bratislava - mestská časť Jarovce
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Filip Obrcian
Kryštáľová 16/B, Bratislava - mestská časť Jarovce, 851 10, Slovenská republika
Tel: +421911454222