Hotelová recepčná / recepčný

19.09.2019 Z.E.N., s.r.o.
Miesto práce: Poprad
Prešovský kraj; okres Prešov; Poprad
Typ pracovnej ponuky: Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 770 EUR
Plat- dohodou podľa odpracovaných hodín/dní a samozrejme podľa odbornosti a skúseností uchádzača. cca 600 EUR netto / 15 smien
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hotelová recepčná. Príjem hostí, vytváranie rezervácií, vystavovanie účtov, starostlivosť o chod recepcie, starostlivosť o priebeh raňajok. Komunikácia s hosťami.

Iné výhody:

Stabilná firma kde platí to na čom sa dohodneme. Stravné lístky. Príjemné prostredie novozrekonštruovaného business hotela.
Hotel Europa****, www.hotel-europa.sk

Hľadáme zodpovednú, samostatnú, sympatickú a komunikatívnu osobu. Komunikatívna angličtina podmienkou. Prax v gastronómii výhodou.
Ubytovanie neposkytujeme.
Denné smeny. Smeny od 6:00-18:00 / krátky-dlhý týždeň

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

angličtina, práca s PC a kasou, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Zrekonštruovaný 4* hotel v Poprade

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

Z.E.N., s.r.o.
Krvavé pole 262/38
Kežmarok
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lukáš Orinčák
Krvavé pole 262/38, Kežmarok, 060 01, Slovenská republika
Tel: 0904700400