Operátor výroby interiérov do automobilov LOZORNO / s NÁSTUPOM HNEĎ (doprava,ubytovanie ZDARMA) Nástupná mzda 1100€ brutto!

21.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: LOZORNO
okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 867 EUR
Operátor výroby - 867,47 ,- €
+ príplatky (poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce) + osobné ohodnotenia a dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce: výroba interiérových častí auta, palubné dosky automobilov pre Renomovaných zákazníkov.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva.
Práca v 3 zmennej prevádzke - 8 hodinový prac. režim - ranná, poobedná a nočná zmena

Práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti s rôznymi benefitmi!

Iné výhody:

- Pracovná zmluva na Trvalý pracovný pomer, plný úväzok

- BEZPLATNÁ právna poradňa

- BEZÚROČNÉ MIKRO-pôžičky

- zabezpečené stravovanie na pracovisku

- sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov

- teambuildingové aktivity pre zamestnancov

- pomoc pri riešení exekúcií

- možnosť čerpania záloh

- celodenná starostlivosť koordinátorom

- zabezpečené ubytovanie a doprava

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Miroslava Valentíny, PhD.
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0908 961 969