PRACOVNÍK/-ČKA SKLADU / práca so skenerom - NITRA - / Nástup HNEĎ. DOPRAVA ,UBYTOVANIE zabezpečené

15.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra - Dolné Hony
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Ponúkaný plat (brutto): od 700,-€ + Mesačná odmena od 5% do 15%.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre medzinárodnú spoločnosť, lídra v oblasti logistiky hľadáme šikovných a zodpovedných Pracovník/čka skladu – Picker.

Miesto výkonu práce je areál Renomovanej automobilovej spoločnosti.
Ide o pracovné miesta pre externú logistiku najväčšieho automobilového výrobcu Veľkej Británie.

Hlavnou náplňou práce:

- Príjem/výdaj/vychystávanie materiálu a jeho kontrola podľa objednávky
- Práca so skenerom
- Prebaľovanie, triedenie, prerátavanie
- Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov
- Vykonávanie inventúr

DOPRAVA ZDARMA v rámci Nitry a zo smerov:

** TRNAVA - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
** PIEŠŤANY - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
** PARTIZÁNSKE - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
** HRONSKÝ BEŇADIK - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
** LEVICE - Vráble - Golianovo - Nitra
** HORNÉ SALIBY - Šaľa - Močenok - Nitra
** NOVÉ ZÁMKY - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
** NOVÉ ZÁMKY - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
** GALANTA - Pata - Veľké Zálužie - Nitra
**SELICE - Mojmírovce - Svätoplukovo - Nitra

Iné výhody:

Zabezpečené v prípade potreby ubytovanie aj DOPRAVA do/z práce.

pracovná zmluva

- BEZPLATNÁ právna poradňa

- BEZÚROČNÉ MIKRO-pôžičky

- zabezpečené stravovanie na pracovisku

- sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov

- teambuildingové aktivity pre zamestnancov

- pomoc pri riešení exekúcií

- možnosť čerpania záloh

- celodenná starostlivosť koordinátorom

- zabezpečené ubytovanie a doprava

Informácie pre uchádzača:

Zmennosť:

Dvojzmenná prevádzka, pracovný čas od 06:00 hod. do 14:30 hod. (pondelok až piatok) a od 14:00 hod do 22:30 hod, Zamestnanci pracujú v prípade potrieb klienta aj nadčas.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práca na dve zmeny
- Mesačný Bonus vo výške 5%-15% podľa odpracovaných mesiacov
- Stravovacia karta hradená nad rámec zákona
- Zdarma Zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie