Vodič VZV / LOGISTIKA pre významnú AUTOMOBILKU v NITRE / Nástup HNEĎ! Rôzne benefity, 13. PLAT!

14.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dolné hony, Nitra
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 837 EUR
837€ brutto + Mesačná odmena už po 1. celom odpracovanom mesiaci vo výške 5%, po 2. mesiaci 10%, po 3. mesiaci 15%

Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vodič vysokozdvižného vozíka

- Vykládka a nakládka kamiónov
- Vizuálna kontrola obalov
- Vyskladnenie a zaskladnenie materiálu z a do regálov
- Manipulácia s komponentmi v rámci skladu až po montážnu linku
- Práca manuálne aj s pomocou modernej manipulačnej techniky
- Práca so scannerom
- Zásobovanie montážnej linky materiálom
- Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc

Požiadavka na zamestnanca :

• Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• Zameranie na kvalitu odvedenej práce
• Prax v automobilovom priemysle je výhodou
• Platné oprávnenie VZV podmienkou + prax v obsluhe VZV

Iné výhody:

Zabezpečené v prípade potreby ubytovanie aj DOPRAVA do/z práce.

pracovná zmluva

 BEZPLATNÁ právna poradňa

 BEZÚROČNÉ MIKRO-pôžičky

 zabezpečené stravovanie na pracovisku

 sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov

 teambuildingové aktivity pre zamestnancov

 pomoc pri riešení exekúcií

 možnosť čerpanie záloh

 celodenná starostlivosť koordinátorom

 zabezpečené ubytovanie a doprava

Informácie pre uchádzača:

Zmennosť:

Dvojzmenná prevádzka, pracovný čas od 06:00 hod. do 14:30 hod. (pondelok až piatok) a od 14:00 hod do 22:30 hod, Zamestnanci pracujú v prípade potrieb klienta aj nadčas.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práca na dve zmeny
- Mesačný Bonus vo výške 5%-15% podľa odpracovaných mesiacov
- Stravovacia karta hradená nad rámec zákona
- Zdarma Zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie