Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

BRIGÁDNIK MCDONALD´S GORKÉHO, STARÉ MESTO, BRATISLAVA

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
DBPŠ

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáte brigádu popri škole? Ak je to tak, ste na správnom mieste, pretože Vám ponúkame príležitosť stať sa jedným z nás na pozícii prevádzkový zamestnanec s možnosťou pracovať ranné zmeny, obedné zmeny, nočné zmeny, poprípade zmeny ušité na Vašu mieru. Stanete sa súčasťou skvelého kolektívu ľudí, ktorí sú priateľský, komunikatívny, pracovitý, ochotný a hlavne tímový.

Na pozícii prevádzkový zamestnanec sa naučíte takmer všetko o našej firme, ako sa pripravuje jedlo, aké štandardy sa pritom používajú. Takisto sa naučíte prácu na pokladni, ako správne obslúžiť našich hostí a hlavne sa stretnete s množstvom nových vecí. V tomto prípade fungujú zmeny, ako na trojzmennej prevádzke v čase od 06:00 do 06:00 nasledujúceho dňa. Takže máme ranné zmeny, medzi zmeny, obedné zmeny, zatváracie zmeny a nočné zmeny. Ak by Vám toto vyhovovalo, tak je to pozícia šitá práve pre Vás na mieru.
Takisto prijmeme aj kolegov na nočné zmeny, ktorí majú radi prácu v noci v čase od 22:00 do 6:00 nasledujúceho dňa. Pri nočných máme príplatok ku každej hodine 1,30€.
Ak máte chuť zistiť čo je vo Vás a chcete vyskúšať kariéru v McDonald´s smelo do toho. V našej firme začínalo mnoho úspešných ľudí, ktorí si prešli naším prepracovaným tréningovým systémom. Ak máte chuť na sebe pracovať a rásť, tak môžete byť behom jedného roka aj na manažérskej pozícii a viesť ľudí na zmene.

Upresnenie platových podmienok

Mzda pre študentov počas zaškolenia:
= základná zložka mzdy 3,14€/hod
+ príspevok na uniformu 1,00€/hod.
+ príplatok za prácu po 22:00 1,30€/hod.
Pravidelné zvyšovanie platu podľa počtu odpracovaných hodín.

Príplatky:
- príspevok na udržiavanie uniformy 1,00€/hod.
- Príplatok za nočné zmeny – 1,30€/hodina
- Príplatok za sviatok 100% z priemernej mzdy
- Príplatok za sobotu 50% z minimálnej mzdy (1,49€/hod.)
- Príplatok za nedeľu 100% z minimálnej mzdy (2,989€/hod.)
- Bonus – v závislosti na pracovnom výkone a výsledkoch reštaurácie

Benefity a ďalšie výhody

- Flexibilný pracovný čas
- Zľava na jedlo vo výške 50% a 30% v McCafé
- Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u iných externých partnerov na celom Slovensku
- Možnosť kariérneho rastu v jednej z najúspešnejších spoločností na svete
- Bezplatné poskytnutie uniformy
- Motivačné akcie spravidla 1x za mesiac (napr. bowling, divadlo, kino, motokáry a iné.)
- Ovocie, sušienky, čaje zadarmo v dennej miestnosti pre zamestnancov
- Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
- Finančná odmena pri pracovnom jubileu
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
- Pravidelné súťaže pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent strednej školy
študent vysokej školy
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.