Cukrárka

22.08.2019 Imrich Goliaš - LIANA-GOLF
Miesto práce: Raslavice, Lopuchovská 734/1
Prešovský kraj; okres Bardejov
Typ pracovnej ponuky: Cukrár
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
hrubá mzda 624 €
Termín nástupu do práce: od 15.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovnú cukrárku na testovanie našich výrobkov Liana. Práca v laboratórnej kuchynke Liana na Lopúchovskej ulici 1 v Raslaviciach. Vítaná je kreativita a zručnosť v pečení a zdobení.

Iné výhody:

stravné lístky

Informácie pre uchádzača:

príjemné podmienky pre prácu a vlastnú realizáciu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Používateľ MS Windows

pečenie, zdobenie, zručnosť a prax v oblasti cukrárstva, vodičský preukaz

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

potravinárska výroba a výrobky pre cukrárov

Oblasť pôsobenia:

Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.

Adresa:

Imrich Goliaš - LIANA-GOLF
Lopuchovská 734/1
Raslavice
Slovenská republika
www.lianasro.sk

Kontaktné údaje:

Mária Lazoríková
Lopuchovská 734/1, Raslavice, 08641, Slovenská republika
Tel: 0904 209 580