Systémový inžinier špecialista

24.08.2019 SOFTIP, a. s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Na Troskách 26
97401
Slovensko, Žilinský kraj, okres Žilina, Žilina, Rosinská cesta 8, 01008

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Informatika - správa systémov; Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Prácu v dynamickom kolektíve stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s možnosťou odborného rastu.
Zaujímavú a náročnú prácu podľa požiadaviek zákazníka v príjemnom a priateľskom kolektíve založenom na neformálnych vzťahoch.
Prácu s modernými technológiami a tvorbu nových vecí, ktoré poskytujú priestor Tvojej kreativite.
Pohyblivú pracovnú dobu od 9:00 do 14:30, kedy sa zamestnanci spravidla zdržujú na pracovisku. Ostatný pracovný fond do 8 hod. môžu odpracovať napr. z pohodlia domova.
Program základnej starostlivosti (príspevok na DDS a stravné lístky dostaneš takmer zadarmo, bezplatné kávičkovanie a pitný režim počas celého dňa sú samozrejmosťou).
Program zmluvných partnerov (môžeš využiť zľavy na dovolenkové pobyty v zahraničí a pobytové balíky v sieti hotelov SR).
Program pre rodinu (dostaneš dovolenku navyše, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri mimoriadnej rodinnej udalosti a môžeš využiť program výhod zmluvného mobilného operátora).
Program lojality (odmeníme Ťa za odpracované roky a pri životnom jubileu).
Program starostlivosti o zdravie (počas Zelené dňa zdravia máš možnosť zistiť v akej kondícii je Tvoje zdravie a upevniť Ti ho pomôžu wellness programy).
Program vzdelávania (zúčastni sa na školeniach, kurzoch, odborných konferenciách, workshopoch, jazykovom vzdelávaní alebo e-learningu).
Nechýba ani letný a zimný firemný meeting, obľúbená športová akcia SOFTIP Cyklo tour a množstvo ďalších aktivít.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Životopis každého uchádzača starostlivo posudzujeme. Váš životopis nám zašlite len v prípade, že spĺňate požiadavky na vzdelanie, prax a odborné znalosti a osobnostné predpoklady.

Náplň (druh) práce
Hľadáme do tímu technického experta pre oblasť Cloud služieb spoločnosti Microsoft Office365/Azure.
Okrem iného bude Tvojou úlohou návrh riešení pre potreby zákazníka a budeš sa podieľať na konfigurácii a nastavovaní všetkých častí podprojektu komplexných IT riešení.
Budeš spracovávať a aktualizovať príslušnú dokumentáciu k dodaným riešeniam a vyhodnocovať nové technológie pre prostredie cloudu s cieľom implementovať nové funkcie a vlastnosti.
V úzkej spolupráci s ostatnými členmi tímu a riešiteľmi ostatných úrovní projektu budeš zodpovedný za otestovanie a implementáciu riešení u zákazníka.
U zákazníka Ťa čaká riešenie jeho problémov a kritických situácií a zabezpečovanie jeho vzdelávania.
Okrem tohto všetkého sa budeš zúčastňovať vybraných obchodných rokovaní a uplatníš aj svoje skúsenosti s anglickým jazykom.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Všeobecný rozhľad v oblasti IT technológií.
Znalosti s návrhom a implementáciou Microsoft Cloud služieb predovšetkým Exchange, Skype for Business, Teams, SharePoint.
Nesmie Ti chýbať analytické myslenie, odolnosť voči stresu a neustála chuť vzdelávať sa a prijímať nové výzvy.
Vítané sú dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, technické a manuálne zručnosti a schopnosť flexibilne riešiť problémy a podnety zákazníkov.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť