Špecialista na sociálne siete

03.09.2019 ATENA - SMART CARE, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Námestie SNP 14
97401

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Základný plat 1000 EUR mesačne + prémie, priemerný plat 1600 EUR
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
- Nadštandardné platové ohodnotenie.
- Možnosť navýšenia platu.
- Výkonnostné prémie.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra.
- Zálohy môžete čerpať každý týždeň a to až do výšky 50% zo mzdy.
- Strava zabezpečená formou gastro kariet Calio.
- Služobný smartfón s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ.
- Firemný koordinátor pomáha pri integrácií zamestnancov, ktorí sa presťahovali za prácou z iných miest a obcí.
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti.
- Práca v mladom kolektíve.
- Maximálna podpora nášho pracovného tímu.
- Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti.
- Získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívnej spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať.
- Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí.
- Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace.
- Poskytujeme možnosť zamestnať sa aj pre A) čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl a B) zdravotne znevýhodneným občanom.
- Pri vybraných pracovných pozíciách je možnosť zúčastniť sa zahraničných pracovných ciest.
- Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Spoločnosť ATENA rozširuje marketingové oddelenie o PR manažéra, ktorého náplňou práce bude:
- Navrhovanie, príprava a implementácia PR stratégií spoločnosti (korporátne PR a PR strategických obchodných značiek).
- Navrhovanie nových externých a interných komunikačných aktivít a riadenie ich implementácie.
- Propagácia a zlepšovanie imidžu firmy.
- Monitorovanie diania na trhu, sledovanie komunikačných aktivít konkurencie.
- Príprava podkladov pre tvorbu rozpočtu na propagačné aktivity a jeho monitorovanie.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti na komunikačných projektoch.
- Spolupráca s externým agentúrami, jej koordinácia a vyhodnocovanie.
- Príprava a koordinácia distribúcie informačných materiálov (tlačové správy, pozvánky) .
- Zastupovanie spoločnosti pred médiami a verejnosťou.
- Budovanie, rozvíjanie a udržiavanie dobrých vzťahov s médiami, verejnosťou a mienkotvornými osobnosťami s cieľom podporovať všeobecné povedomie o spoločnosti a jej značkách.
- Príprava návrhov na kľúčový sponzoring (športové, kultúrne, vzdelávacie a charitatívne podujatia) s cieľom budovať pozitívny imidž spoločnosti.

Viac info:

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť
  • kultivovaný písomný prejav
  • tvorivosť (kreativita)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • pozornosť
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • predstavivosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ATENA - SMART CARE, s. r. o.
Komenského 1207/13
05001 Revúca
Slovensko
Tel: +421800221222