PL/SQL Developer (Ref. č.: 1-10-32895/PF)

17.09.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Informatika - správa systémov
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
1500 - 1800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do mladého tímu hľadáme posily na pozíciu PL/SQL /Oracle Developera.

Náplň práce:
- Ako PL/SQL Developer budeš mať na starosti predovšetkým návrh a vývoj Oracle databázy
- Súčasťou je tiež analýza požiadaviek klienta a následné písanie kódu, programovanie a testovanie
- Budeš tiež vystupovať ako technická podpora a riešiť incidenty
- Budeš súčasťou viacerých projektov v menších tímoch, na ktorých budeš participovať a neskôr aj priamo zasahovať do funkčného prostredia
- Riadime sa skôr waterfall metodikou, no menšie zmeny vieme spraviť aj agilne
- V prípadnom výberovom procese ťa čaká 1.kolo osobného pohovoru spojené s technickým screeningom

Iné výhody:

- 25 dni do roka doplatená Pnka
- Plne hradené stravné lístky v hodnote 3,80 Eur
- Bratislavská mestská karta (BMK) bez poplatkov (v prípade trvalého pobytu v BA)
- Zdravotná starostlivosť PROCARE
- Platobná karta Diners bez poplatkov
- Anglické jazykové kurzy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Znalosť PL/SQL programovacieho jazyka (skúsenosti sú výhodou)
- Skúsenosť s Oracle databázou
- Angličtina je podmienkou, vzhľadom na písanie a čítanie technickej dokumentácie, je však dobré vedieť aj verbálne komunikovať v ANJ
- Výhodou je:
○ Shell scripting
○ Unit testing
○ Unix know-how
○ Python

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101