ČSOB

Analytik produktov pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Riadiť a koordinovať činnosti týkajúce sa úprav existujúcich produktov a vývoja nových produktov v oblasti spracovania hotovosti
*Analyzovať životný cyklus hotovostných produktov a procesov spojených s ich spracovaním
*Participovať na rozvoji hotovostných služieb, ich efektívnom využívaní a profitabilite
*spolupráca na projektoch banky za oblasť hotovosti, poradenstvo a podpora pre pobočkovú sieť
*pripravovať vstupy pre plán a rozpočet oddelenia, sledovať výšku nákladov v rámci oddelenia
*štatistiky a reporty v oblasti hotovostných služieb
*tvorba a aktualizácia metodiky, testovanie
*vykonávanie aplikačného manažmentu

Upresnenie platových podmienok

od 1200 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 1 200 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie #LI-MA

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Vysokoškolské alebo úplné stredoškolské vzdelanie, anglický jazyk
*Pozícia vhodná aj pre absolventa
*Výhody: skúsenosti v oblasti hotovosti, analytické a ekonomicky orientované myslenie so schopnosťou rýchleho osvojenia nových aplikácii

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie