Senior Elektrokonštruktér - automatické frézky zváracích elektród (2000 - 3000)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Vývoj elektrických schém a elektrických častí výrobkov a prototypov spoločnosti v programe Eplan
  • Účasť na základných výskumných projektoch predbežného vývoja
  • Tvorba príslušnej elektrotechnickej dokumentácie
  • Výber vhodných komponentov a materiálov
  • Testovanie pomocou ultrazvuku
  • Spolupráca a tréning zákazníkov
Benefity a ďalšie výhody:
  • Plat 2000 až 3000 btto eur (výška platu je otvorená)
  • Štandardné firemné benefity
  • Mobil, notebook
  • Preplácanie stravných lístkov nad rámec zákona
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské vzdelanie elektro zamerania (elektrotechnika, mechatronika atď.
  • Anglický jazyk aktívne a/alebo Nemecký jazyk aktívne
  • Viacročná prax s vývojom elektroniky a elektrických častí strojov pre výrobu
  • Skúsenosti s realizáciou projektov u zákazníka
  • Znalosť Eplan, SAP a QS výhodou
  • Ochota cestovať k zákazníkovi niekoľko dní počas implementácie