Operátor výroby na úseku flockingu

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Kontrola kvality výrobkov a samokontrola podľa predpísaného postupu
- Vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy
- Informovanie GAP lídra so všetkými aktuálnymi a potenciálnymi problémami v procese výroby
- Manipulacia so striekacími aparátmi (striekacie pištole)
- Rozoberanie a čistenie striekacích aparátov
- Manipulácia s tlakovými nádobami, výmena a čistenie chemikalii

- Dodržiavanie BOZP - práca v overale, s použitím ochrany zraku a dýchania !!!

Ponúkaný plat

975 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 975,- € + mesačný bonus do 100,- € / zodpovedá priemer. mesačnému fondu pracovného času 163 hod.

Benefity a ďalšie výhody

Ponuka priamo do kmeňového stavu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- Ochota pracovať na 3 zmeny (8hod.)
- Práca v stoji
- Manuálna zručnosť a cit pre detail
- Spoľahlivosť
- Skúsenosti so striekaním dielov, práca s farbami vítaná

Získajte viac informácií na:
kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka: 0800 500 520

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno