Obchodný zástupca

08.08.2019 Cortina Slovakia, s.r.o.

Miesto práce: Maďarsko, Slovenská republika; okres Banská Bystrica, okres Bratislava, okres Košice, okres Nitra, okres Prešov, okres Trenčín, okres Trnava, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
úprava platu po zaučení
Termín nástupu do práce: od 2.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 30.8.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

aktívna starostlivosť o zverený región a zákazníkov (pôsobnosť Slovensko a Maďarsko)
príprava cenových ponúk
vedenie obchodných rokovaní
prezentácia spoločnosti a ich produktov (obalové materiály pre mäsový priemysel)
zodpovednosť za obchodnú stratégiu vo zverenom regióne

Iné výhody:

služobný automobil aj na súkromné účely
pracovná zmluva na dobu neurčitú
ročná odmena za dosiahnuté výsledky
fixný plat + provízie z uzavretých obchodov
práca pre stabilnú spoločnosť s významným postavením na trhu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, B1

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

vyučený s maturitou / SŠ
prax na obchodnej pozícií minimálne 2 roky
VP skupiny B
ochota cestovať
samostatnosť
komunikatívnosť
prax v mäsospracujúcom priemysle
znalosť maďarského jazyka nutná