Vodič VZV resp. CXT s nástupom IHNEĎ a ubytovaním Zdarma

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Devínska Nová ves

Pozícia / odvetvie

Skladník, Zásobovač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Vodič VZV, resp. CXT- je to zmenová práca v logistike, hlavnou náplňou práce je skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky.

v prípade že nemáte preukaz VZV, v našom treningovom centre Vás naučíme pracovať s VZV

Ponúkaný plat

885 - 1050 EUR

Upresnenie platových podmienok

885€ (osobné ohodnotenie 0-20% zo základnej mzdy, nadčas 25% alebo 50% z priemernej mzdy,
príplatok - noc1,196€/hod, poobedná 0,40€/ hod, za prácu v sobotu a nedeľu podľa zákonníka práce, dochádzka 50,-€ ) UBYTOVANIE ZDARMA !!

Benefity a ďalšie výhody

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?
 pracovná zmluva bez skúšobnej doby
 stravný lístok v hodnote 3,83€
 bezplatná právna poradňa
 bezúročné MIKRO-pôžičky
 sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
 celodenná starostlivosť koordinátorom
 zabezpečené ubytovanie /ZDARMA - platí sa iba pobytová daň 50,-€/

Termín nástupu do práce

od 19.8.2019

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

ochota vzdelávať sa a pracovať v 3-zmennej prevádzke s možnosťou nadčasou

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B