Manažér kvality a procesov (opracovanie kovov, zváranie)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zodpovednosť za celkový proces kvality v rámci spoločnosti, čiže procesy zákazníckej, dodávateľskej kvality ako aj interné/externé audity kvality
  • Zodpovednosť za nastavovanie a kontrolu procesov vo výrobe, optimalizácia procesov s cieľom zvyšovania produktivity
  • Implementácia a dodržiavanie EN ISO 9001:2015, kvalitatívne štandardy podľa SGS, VdS, TUV Sud, TUV Rheinland, FIRES
  • Pravidelné kontroly meradiel, kalibrov, servisných intervalov
  • Evidencia zmätkovosti, riešenie reklamácií, schvalovanie vzoriek, tréning zamestnancov, budovanie kultúry kvality, reporting
Benefity a ďalšie výhody:
  • Plat na úrovni 1600 až 2000 btto eur (výška platu je otvorená)
  • Štandardné firemné benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax minimálne ako senior inžinier kvality vo výrobe pri obrábaní kovov nutnosť
  • Prax ako procesný inžinier alebo skúsenosť s nastavovaním procesov veľkou výhodou
  • Schopnosť komunikovať a presadzovať zásady kvality s rôznymi účastníkmi výroby