2 PRÍSLUŠNÍCI MESTSKEJ POLÍCIE

22.08.2019 Mesto Považská Bystrica

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Považská Bystrica
Považská Bystrica
Centrum 2
01713

Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť; Policajt
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníciSamospráva

Náplň (druh) práce
- kontrola dodržiavania VZN a predpisov na území mesta Považská Bystrica,
- vypočúvanie a zadržiavanie podozrivých osôb a páchateľov,
- riešenie priestupkov v súlade s príslušnou legislatívou,
- vedenie evidencie o zbraniach a strelive,

Pracovné podmienky

Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Zbrojný preukaz skupiny B (držanie zbrane a streliva na ochranu osoby a majetku) podľa zákona č. 190/2003 Z.z. o strelných zbraniach a strelive a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 15)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

O pracovné zaradenie sa môže uchádzať osoba, ktorá:
• je bezúhonným občanom Slovenskej republiky,
• má vek viac ako 21 rokov,
• má ukončené minimálne úplné stredné alebo úplné stredné odborné vzdelanie (maturitná skúška),
• má dobrý zdravotný stav a psychickú spôsobilosť,
• je držiteľom vodičského preukazu skupiny B,
• je držiteľom zbrojného preukazu skupiny B.

Uchádzač, ktorý chce byť zaradený do výberového konania musí predložiť:
• žiadosť o prijatie do pracovného pomeru,
• profesijný životopis,
• úradne overenú fotokópiu maturitného vysvedčenia, resp. dokladu o najvyššom dosiahnutom stupni vzdelania,
• súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely obsadzovania vyššie uvedenej pracovnej pozície v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
• fotokópiu vodičského preukazu skupiny B,
• fotokópiu zbrojného preukazu skupiny B.

Uchádzač vo výberovom konaní musí:
• úspešne absolvovať testy fyzickej zdatnosti,
• v prípade splnenia požadovaných kritérií na fyzickú zdatnosť, absolvovať psychodiagnostické testy,
• uchádzač, ktorý bude úspešný v prvých dvoch častiach, bude absolvovať osobný pohovor s členmi komisie.

Ďalšie informácie:
• odborná spôsobilosť príslušníka obecnej polície sa získava absolvovaním odbornej prípravy príslušníka obecnej polície a úspešným vykonaním odbornej spôsobilosti pred odbornou komisiou Policajného zboru SR (zákon č. 564/1991 Z.z. o obecnej polícii v platnom znení),
• náklady na vstupnú lekársku prehliadku na overenie zdravotného stavu z hľadiska vhodnosti budúcej práce sú hradené zamestnávateľom,
• výdavky spojené s vykonaním psychodiagnostického testu, overením spôsobilosti na držanie zbrane a streliva na výkon zamestnania s lekárskym vyšetrením zdravotnej spôsobilosti pre vydanie zbrojného preukazu si uchádzači hradia sami,
• úspešné absolvovanie skúšky odbornej spôsobilosti je podmienkou zotrvania v pracovnom pomere,
• výnimku z povinnosti podrobiť sa skúške odbornej spôsobilosti majú uchádzači, ktorí získali vzdelanie v študijnom odbore bezpečnostná služba na strednej škole alebo na vysokej škole a MV SR im na základe predložených dokladov vydá „Osvedčenie o odbornej spôsobilosti príslušníka obecnej polície“.

Nástupný plat: 728 € brutto

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s požadovanými dokladmi doručte do 26. 8. 2019 do 12,00 hod. na adresu:
Mestská polícia
Centrum 2/3
017 13 Považská Bystrica
alebo
Mestský úrad
Centrum 2/3

Bližšie informácie získate na t. č. 0903517522 a na e-mailovej adrese email