REPREZENTANT PREDAJA A SERVISU NA ZÁKAZNÍCKEJ LINKE

07.07.2020 Slovak Telekom
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Košice
Košice
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracujte v tíme, ktorý každý deň inšpiruje a pomáha. Buďte tými, s kým sa zákazníci radia

Sme súťaživí a vieme dobre komunikovať s ľuďmi. Zákazníkom pomáhame vybrať si z našich produktov a služieb. Aktívne im ponúkame paušály, telefóny, internet, televíziu, ale aj špeciálne služby a novinky ako napríklad SmartHome. Sme odborníci, ktorých zákazníci kontaktujú, keď potrebujú poradiť alebo rýchlo niečo vyriešiť.
Niekedy sú naše dni náročné, hlavne keď na našu zákaznícku linku volá naraz viac zákazníkov. Aj predajné plány nám dajú zabrať. Avšak vždy sa vieme spoľahnúť na pomoc šéfa i tímu a výsledok nášho predajného úsilia radi vidíme každý mesiac na výplatnej páske.

Čomu sa budete venovať
Zákazníkom, ktorí nás kontaktujú na zákazníckej linke, budete:
• odpovedať na ich otázky ohľadom našich služieb
• riešiť s nimi rôzne situácie od výšky faktúry po zmenu či aktiváciu konkrétnej služby
• aktívne ponúkať služby Telekomu, ktoré zákazník ešte nemá

Všetko Vám najprv dôkladne vysvetlíme a zaškolí Vás náš profi tím trénerov a koučov. Tí majú pre Vás pripravený tréningový plán, s ktorým budete v obraze a dobre pripravení na prácu so zákazníkmi.

Spokojnosť zákazníka súvisí aj s dostupnosťou nášho kontaktného centra, preto pracujeme v dvojzmennej prevádzke od 8,00 – 21,00 hod., počas pracovných dní (PO-PIA) v 8-hodinových zmenách.

Toto pracovné miesto obsadzujeme formou personálneho leasingu.

Ponúkaný plat (základná mzda):
650 EUR
Upresnenie platových podmienok:
650€
Iné výhody:
Čo Vám ponúkame: Celková mzda po zaškolení sa pohybuje od 1000 € vyššie => základná mzda je 650 € + mesačná variabilná zložka mzdy je v priemere 400 € - v závislosti od tvojich individuálnych výsledkov. Príjem si vďaka variabilnej zložke mzdy, ktorá odráža plnenie Vašich predajných cieľov, viete vo veľkej miere ovplyvniť sami. Ponúkame Vám aj: • neobmedzený zamestnanecký paušál s mobilom a 20 GB dát + 50 € kredit na prečerpanie (platba SMS cestovných lístkov, SMS parkovanie, ďalšie mobilné služby) + DEEZER zadarmo - streamingová hudobná služba, ktorá vám ponúka prístup k viac ako 40 miliónom hudobných skladieb • MAGIO TV budete mať u nás zadarmo, ďalšie produkty Telekomu Vám dáme za výhodné ceny alebo ich budete môcť testovať zadarmo • STRAVENKY v hodnote 4,50 € za odpracovaný deň Vám poskytneme cez gastrokartu akceptovanú v širokej sieti prevádzok a obchodov • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry pravidelne organizujeme Dni zdravia, kde môžete zistiť, ako „na tom ste“ s rôznymi zdravotnými parametrami; pre športovcov máme v ponuke MultiSport kartu • vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení • rôzne motivačné súťaže, v ktorých môžete vyhrať napríklad aj dovolenku do Tenerife
Termín nástupu do práce:
9.9.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
Koho hľadáme?
Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním, ktorý zvláda zákazníkov s úsmevom. Na pohovore nás bude zaujímať…
• ako riešite niektoré situácie so zákazníkmi
• aký je váš vzťah predaju
• aj ako zvládate stresové situácie

- skúsenosti s prácou so zákazníkom sú vítané

- užívateľská znalosť MS Office