Hľadáme CNC operátora do 3 zmennej prevádzky do Źiliny (Ref. č.: PR/021701)

15.12.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilina
Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; CNC programátor, Montážnik, montér, Nástrojár, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Opravár, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): od 900 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zhotovenie dielov na základe výkresovej dokumentácie
- práca s programom Siemens
- nastavenie CNC frézy, vŕtanie, frézovanie, upínanie
- vykonávanie činností podľa technologického postupu

Iné výhody:

- 20% výkonnostný bonus
- 80 eur dochádzkový bonus
- príspevok na dopravu
- stravné lístky v hodnote 4€v (zamestnanec prispieva iba 0,75€)
- 13 plat
- príplatok za nočnú zmenu 1,50€

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- SŠ vzdelanie
- prax s prácou na CNC frézach
- čítanie výkresovej dokumentácie
- zručnosť a technické myslenie