Účtovník/-čka hlavnej knihy (Ref. č.: PR/021688)

03.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1300 € brutto, v závislosti od skúseností vybraného uchádzača
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* V prípade, že máte skúsenosti z účtovníctva alebo ste absolvent VŠ ekonomického zamerania, táto ponuka je pre Vás! Hľadáme kandidáta, ktorý by mal na starosti:
* účtovanie na úrovni hlavnej knihy
* účtovanie bankových operácií, majetku
* zodpovednosť za inventarizáciu účtov
* spoluprácu na uzávierkach
* prácu v systéme SAP

Iné výhody:

* 13. plat
* flexibilný pracovný čas
* home office
* príspevok do tretieho piliera
* interné jazykové kurzy
* iné možnosti vzdelávania interne ako aj externe

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* vysokoškolské vzdelanie II. stupňa ekonomického zamerania
* anglický jazyk - komunikatívna úroveň
* SAP - výhodou