Výroba AUTOSEDAČIEK pre renomovaných klientov - práca pre mužov aj ženy - TRNAVA / Nástup HNEĎ! 13. PLAT!!!

11.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Logistický park - ZAVAR
Trnava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,7 EUR/hod.
Mzda 4,70/hod po pol roku 5,05/hod /priemerný mesačný plat: cca 900-1200 Eur/
Príplatok za nočnú zmenu
Prémie 15% z brutto mzdy
Príplatok za nadčas

- po 6 mesiacoch nárok na 13.plat !
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:

1/ operátor výroby - montáž, príprava jednotlivých komponentov - autosedačky
2/ operátor logistiky - koordinácia materiálu /dodávka materiálu na linku, nakládka hotových výrobkov .../

Práca v 3 zmennej prevádzke - 8 hodinový pracovný režim

Iné výhody:

zaškolenie, stravné lístky v hodnote 4 Eur, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy - po odpracovaní 1. pracovného týždňa si môžete nahlásiť u koordinátora zálohu zo mzdy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Možnosť rýchleho prestupu do KMEŇOVÉHO STAVU spoločnosti!
Nejde o sezónnu prácu, ale TRVALÝ PRACOVNÝ POMER na plný úväzok.
Stabilné pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno