Obchodný zástupca/predajca v predajni s kameňom

22.08.2019 KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o.
Miesto práce: Žilinský kraj; okres Čadca; Čadca
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Vedúci prevádzky, vedúci predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
brutto 850 + nadštandratné odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie predajne, starostlivosť o chod predajne v Čadci
- komunikácia s klientmi, predaj produktov
- tvorba rozpočtov
- objednávanie materiálu
- zameriavanie objednávok, plánovanie a dozor nad montážami
- stabilná, samostatná a zodpovedná práca

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- výnimočné predajné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, lojalita, flexibilita
- výborné komunikačné schopnosti
- časová nezávislosť
- odolnosť voči stresu
- vodičské oprávnenie typ B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Výroba výrobkov( kuchynské pracovné dosky, krby, parapety dlažby..., cintorínska architektúra z prírodného kameňa, konglomerátu, keramiky

Oblasť pôsobenia:

Rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa

Adresa:

KAMENÁRSTVO Klieštik, s.r.o.
A. Hlinku 35
Čadca
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Stanislav Zachar
A. Hlinku 35, Čadca, 022 01, Slovenská republika
Tel: +421918861508