Pracovník detského centra, Plavecká akadémia o.z.

23.08.2019 Plavecká akadémia, o.z.
Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Plavčík, Recepčná, Športový tréner
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1100 EUR
800€ - 1100€ (30 - 50 hodín/týž., 6.25€/hod.)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2019
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jedná sa o kumulovanú pracovnú pozíciu.
- usmerňovanie klientov plaveckých kurzov,
- udržiavanie poriadku v priestoroch Plaveckej akadémie,
- komunikácia s rodičmi, pomoc pri kurzoch aquababy
- vedenie plaveckých kurzov detí od 3 mesiacov do 3 rokov (aquababy), a od 3 rokov do 12 rokov (skupinové kurzy)
- dohliadanie na dodržiavanie bezpečnosti v okolí bazéna a v bazéne
- udržiavanie čistoty v okolí bazéna

Iné výhody:

- mladý kolektív
- stabilný pracovný čas podľa dohody
- zľavy na tovar a služby firmy
- práca na živnosť s fixným príjmom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Prevádzkovateľ rodinných plaveckých centier v Bratislave

Oblasť pôsobenia:

Služby týkajúce sa telesnej pohody

Adresa:

Plavecká akadémia, o.z.
Štefana Králika 6555/3
Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves
Slovenská republika
www.plaveckaakademia.sk

Kontaktné údaje:

Zuzana Žuffová
Štefana Králika 6555/3, Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves, 84107, Slovenská republika
Tel: +421905589025