Projektový Manažér - Hliníkové Fasády (2000 - 3000 btto eur) Ružomberok

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • celková zodpovednosť od prevzatia projektu až po odovzdanie stavby
  • komunikácia so zástupcom investora stavby
  • zodpovednosť za správnosť a implementáciu technologických postupov montáže
  • definovanie úloh dotknutým zamestnancom
  • pravidelné kontrolovanie zverených projektov
  • obstarávanie externých služieb a materiálu
  • reporting na pravidelnej báze
Benefity a ďalšie výhody:
  • nástupná mzda od 2000 do 3000 € brutto - výška mzdy je otvorená podľa skúseností kandidáta
  • štandardné firemné benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie najlepšie stavebného zamerania
  • prax ako projektový manažér s nejakou skúsenosťou sklo - hliník, najlepšie v oblasti realizácie kovových fasád
  • schopnosť komunikácie so zákazníkom
  • VP skupiny B
  • ochota cestovať v rámci Slovenska podľa miesta projektu