OPERÁTOR výroby strešných okien do áut - LOZORNO /UBYTOVANIE, DOPRAVA Z OKOLIA/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

montáž, príprava jednotlivých komponentov - strešné okná

Práca v 4 zmennej prevádzke 7,5 h.

Ponúkaný plat

5.31 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto):

Operátor výroby:
5,31 - 5,48-€/h + príplatky 0-120,-€, nadčas 25% z priemernej mzdy, sviatok 100% z priemernej mzdy, nočný, poobedný a ostat. príplatky podľa Zákonníka práce)

Benefity a ďalšie výhody

zaškolenie,
doprava,
ubytovanie 5€/noc
stravné
pracovný odev a obuv,
týždenné zálohy,
bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Pre ľudí z okolia zmluvná doprava zadarmo:

1) Lozorno - Plavecké Podhradie /Jablonové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica/
2) Lozorno - Prievaly /Malacky, Plavecký Mikuláš, Plavecký Peter/
3) Lozorno - Brodské /Malacky, Kostolište, Gajary, Malé Leváre, Veľké Leváre, Sekule, Kúty/
4) Lozorno - Borský Mikuláš /Plavecký Štvrtok, Malacky, Studienka, Lakšárska N. Ves, Bílkove Humence/
5) Lozorno - Skalica / Kopčany, Holič, Vrádište/
6) Lozorno - Bratislava /Stupava, Bratislava/
7) Lozorno - Gbely /Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Smolinské/
8) Lozorno - Senica /Malacky, Kúty, Čáry, Šaštín - Stráže, Štefanov, Dojč/
9) Lozorno - Jakubov /Plavecký Štvrtok, Láb, Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad/
10) Lozorno - Holíč / Plavecký Štvrtok, Malacky, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Šaštín - Stráže, Petrova Ves, Unín, Radimov/

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Viac informácií na:
kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka: 0800 500 520

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- fyzická zdatnosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno