Operátor výroby AUTOSEDAČIEK v Trnave

17.11.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Trnava - Zavar
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Trnava
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,7 EUR/hod.
Mzda 4,70/hod po pol roku 5,05/hod / cca 900-1200 E/
Príplatok za nočnú zmenu
Prémie 15% z brutto mzdy
Príplatok za nadčas

- po 6 mesiacoch nárok na 13.plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
1/ operátor výroby - montáž, prípravu jednotlivých komponentov - autosedačky
2/ operátor logistiky - koordinácia materiálu /dodávka materiálu na linku, nákladka hotových výrobkov .../

Práca v 3 zmennej prevádzke.

Iné výhody:

zaškolenie,
doprava,
ubytovanie,
stravné lístky,
pracovný odev a obuv,
týždenné zálohy,
bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Pohovor pozostáva z: osobného pohovoru, testu farbocitu, testu zručnosti, exkurzia fabriky..

Zabezpečené: zaškolenie, ubytovanie, stravné lístky 4 Euro, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo !!!

Viac informácií na:
kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka 0800 500 520

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- fyzická zdatnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Martina Šípošová
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0917 839 697