VODIČ vysokozdvižného vozíka VZV / CXT v Bratislave.. * možnosť ubytovania *

13.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Bratislava - Devínska Nová Ves
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 885 EUR
základ 885,-€ + príplatky /poobedný, nočný, za nadčas/ + osobné ohodnotenie 20 % + bonus 50€ za dochádzku) ..
Priemerný mesačný plat v rámci príplatkov cca 1100 Euro Brutto..
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

video k pracovnej pozícii:

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod.zmeny, 3 - zmenná prevádzka.

Iné výhody:

zaškolenie na danú pozíciu,
ubytovanie (ubytovňa) - ZADARMO, platí sa iba pobytová daň mestu Bratislava cca 50 E/ mesiac..
stravné lístky,
pracovný odev a obuv,
týždenné zálohy,
bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo...

Informácie pre uchádzača:

Požaduje sa:
prax a skúsenosti s prácou ako vodič VZV
platné oprávnenie na VZV
dobrý zdravotný stav

V prípade, že nemáte preukaz na VZV, v našom trénigovom centre Vás vyškolíme na prácu na VZV.

Pre viac informácií:
kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka: 0800 500 520

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, B1

-zodpovedný prístup k práci
-ochota pracovať
-lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
-záujem priučiť sa novým veciam
-odolnosť voči stresu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Martina Šípošová
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0917 839 697