Hľadáme šikovných OPERÁTOROV na MONTÁŽ vo výrobe interiérov áut v LOZORNE !!! /ubytovanie, zmluvná doprava z okolia/ nastup ASAP

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
- práca v 3- zmennej prevádzke/8h/

Výroba interiérových častí auta, palubné dosky... laminácia kožených dielov /kožiari vyučení v odbore sú vítaní/..

Ponúkaný plat

789 - 902 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto): základná mzda
Operátor výroby - cca 950,- E brutto = základ 788,61,- € + 10% variabilná zložka za dochádzku
+ príplatky (poobedný, nočný príplatok, príplatok za nepretržitú prevádzku, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce)
Vodič VZV základ 902€ ++ 10% variabilná zložka za dochádzku

Benefity a ďalšie výhody

zaškolenie,
doprava - 35 E/mesiac,
ubytovanie - 1,20,- E / noc,
stravné lístky, pracovný odev a obuv,
týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Pre ľudí z okolia zmluvná doprava:
Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur, Bratislava, Brodské, Čáčov, Čáry, Dojč, Gajary, Gbely, Holíč, Jabloňové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Moravský Sv. Ján, Pernek, Petrova Ves, Plavecké Podhradie, Plavecký Štvrtok, Radimov, Rohožník, Sekule, Senica, Skalica, Sološnica, Studienka, Stupava, Suchohrad, Šaštín Stráže, Unín, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Bystrica, Záhorská Ves, Závod, Zohor,

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Získajte viac informácií na:

kontakt: +421 948002048
Bezplatná linka: 0800 500 002

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- fyzická zdatnosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno